Владика Нестор нагородив волонтерів

10 серпня 2015 року в управлінні Тернопільської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату відбулося нагородження волонтерів: сміливих, самовіданних людей, які морально та матеріально допомагають українським солдатам, – повідомляє прес-служба Тернопільської єпархії.
Під час вручення медалей «За жертовність і любов до України» владика Нестор звернувся до волонтерів: «Кожен розуміє, наскільки ваша праця є небезпечною та відповідальною. Ви, ризикуєте своїм життям, пам’ятаєте, що все робите для української держави, воїнів, захисників, які віддають своє життя та здоров’я на Сході, щоб ми могли спокійно жити тут, на Тернопільщині. Мені приємно від імені Святійшого Патріарха вручити цю медаль нашим волонтерам, яких знають усі, як в Тернополі, так і за його межами. Пам’ятаймо, що справжня нагорода, яка чекає кожного християнина – це Царство Небесне, ми для цього живемо і трудимося. Дякуємо, що ви в нас є», – такими словами розпочав нагородження владика Нестор.

Нагороди отримали: Стойко Сергій Васильович, Стойко Світлана Володимирівна,
«За вірність традиціям» 1 ступеня, за представленням спілки бійців та волонтерів АТО «Сила України» – Кіналь Олег Степанович ,
Кіналь Наталя Теодозівна,
«За відродження України» за представленням спілки бійців та волонтерів АТО «Сила України» – Руслан Богданович Магац.

З рук владики Нестора нагороду отримав також і прот.В’ячеслав Кізілов, який постійно активно співпрацює із солдатами, збираючи допомогу на передову та кошти, задля забезпечення нормального їх побуту, організовує культурні та спортивні заходи з метою підняття бойового духу та згуртування учасників даних подій. Також, о.В’ячеслав є зразком для багатьох,прикладом, як потрібно працювати та любити Україну.

Прот.В’ячеслав Кізілов: «Починаючи якусь справу я завжди приходив до владики Нестора. Брав благословення, бо знав , що з його благословення справи йдуть добре. Зараз ми сформували команду священиків, які бажають працювати, як в тилу і на передовій, спільними зусиллями із українськими солдатами. Ми будемо добрим прикладом, щоб майбутнє було за тими священиками, які працюють разом із суспільством, допомагають, єднаються разом із людьми, які мають активну життєві позицію», -підсумував капелан.

Наталя Кіналь, волонтер: «У тяжкі часи Бог збирає разом вірних і справжніх людей, всі маски падають. Приходять в життя справжні люди: в духовності, у своїй вірі, відповідальності. Ситуація, яка уже багато місяців є в Україні очистила суспільство та зібрала справжніх людей у колі волонтерів».
Тернопільська єпархія Української Православної Церкви Київського Патріархату дякує людям, чиї серця наповнені любов’ю, терпінням, щедрістю та щирістю до українських солдат, розумінням ситуації у якій потрібно згуртуватися та злагоджено працюючи підтримати матеріально та емоційно людей, які захищають український народ та територіальну цілісність своєї держави.

 

Коментарі вимкнені.