Вибори у Тернополі можна визнати недійсними – голова ДВК

Про те, чому нинішні місцеві вибори можна визнати недійсними та як у Тернополі застосували чорні інтернет-технології говорили на засіданні Тернопільського прес-клубу. Перед журналістами виступили представники коаліції громадських організацій «За прозорі вибори».

 

За словами Володимира Ханаса, в Тернополі під час цьогорічної виборчої кампанії трапився перший прецендент зламу групи в соцмережі Facebook під назвою «Тернопільські новини». Нині усі матеріали в цій справі передані в суд.

Володимир Ханас зауважив, що важко спрогнозувати, яким буде рішення української Феміди. Одна з причин – відповідні прогалини в законодавстві.

Про недосконале українське виборче законодавство на прикладі роботи дільничної виборчої комісії розповів один із голів ДВК Ігор Котляр.

«По-перше, виборчі бюлетені. Якість друку абсолютно нульова. Були бюлетені, друк яких був просто жахливий – при підрахунку фарба залишалася на руках, — розповів Ігор Котляр. — Протоколи друкували на звичайних паперах. Це неприпустимо. Адже протокол – документ строгої звітності, на підставі кого ТВК встановлює результати. Ще одне – запаковування. Запаковування протоколів у звичайний папір – це нонсенс!»

Вільне життя

Коментарі вимкнені.