Виконком Тернопільської міської ради збирався таємно?

На сайті міської ради у розділі “Нормативні документи” будь-хто з користувачів Інтернет може ознайомлюватися з рішеннями сесії, виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови, тощо. І то зовсім нічого, що у цих документах на сайті, пересічному тернополянину, та й навіть журналісту, депутату чи чиновнику, розібратися нелегко. Головне, що міська рада працює прозоро: всі документи у відкритому доступі – черпайте, гризіть граніт, бажаючі пізнати. 

Але чи так все прозоро в роботі? Бо, видається, недомовки таки якісь є. А де недосказанність, там завжди широкий простір для польоту фантазії.

Читаємо у розділі Нормативні документи=>Рішення виконавчого комітету про те, що виконком збирався у листопаді уже ТРИ рази: 04, 05, 10 листопада!!!

 

Але ж повідомлення про засідання виконкому на сайті міської ради – лише одне – від 03 листопада про засідання виконкому 04 листопада.

 

У порядку денному засідання виконкому 4 листопада останнім питанням було №1056.

 

На засіданні виконкому 4 листопада завершили розглядом питання №1057.

 

Читаємо, що ж вирішувалося на двох “підпільних” засіданнях… Небагато. Проте рішення серйозні.

 

 

 

 

Ні додатків до рішень, ні повідомлення про засідання виконавчого комітету на сайті міськради за 05 та 10 листопада немає… Працюєм прозоро, “товаріщі”?

Коментарі вимкнені.