Виявляється Тернопільщина стала менш залежною від Росії на 5,4%

Тернопільщина у 2013 році зменшила споживання природного газу на 5,4%. Про це повідомляє сайт ОДА.

За словами першого заступника голови Тернопільської ОДА Миколи Головача, в Тернопільській області виробництвом теплової енергії, яка використовується на послуги з централізованого опалення та подачі гарячої води, займаються підприємства – ОКП «Тернопільтеплокомуненерго» та КП «Тернопільміськтеплокомуненерго». Обидва підприємства є ліцензіатами Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, відповідно тарифи будуть переглянуті для бюджетних організацій та інших споживачів в найкоротший термін.

Підприємства-ліцензіати Тернопільської обласної державної адміністрації, які надають послуги з виробництва теплової енергії, транспортування її магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії для бюджетних організацій та інших споживачів, природний газ не використовують, так як підприємства працюють на альтернативних видах палива.

Як повідомив Микола Головач, на виконання урядових доручень на всіх джерелах теплової енергії підприємств комунальної теплоенергетики стовідсотково встановлено засоби обліку відпуску теплової енергії. За результатами вжитих заходів протягом 2013 року у порівнянні із 2012 роком знижено споживання природного газу на 5,4 %.

Коментарі вимкнені.