“Я просто приїхав допомогти пацанам”: екс-гравець Ниви пояснив, як опинився серед фігурантів скандальних секс-вечірок

Днями у Києві поліція відкрила кримінальне провадження проти організаторів “п’яних вечірок” у столиці України. Група хлопців у компанії дівчат вживали алкоголь, після чого, скориставшись їхнім сп’янінням, принижували дівчат та вчиняли дії сексуального характеру, які знімали на камеру.

У мережі з’явилися відповідні фото та відео, після чого правоохоронці встановили особи підозрюваних та провели обшуки у квартирах, які ті орендували. Наразі тривають слідчі дії. Двом молодикам вручили підозри, ще шістьом – повістки у військкомат.

Одним із організаторів скандальних вечірок вважали футболіста –  21-річного Магомед Мамешев, який у 2021-му зіграв 2 матчі за тернопільську Ниву.

Магомед Мамешев озвучив свою версію затримання на огидній вечірці у Києві.

“Попрошу вас поширити це відео, щоб ніхто не думав зайвого на мене. Загалом я з Андрієм (один з організаторів вечірок – прим.) знайомий десь два тижні. Він зателефонував і сказав мені, що до нього вдирається у двері бородатий дядько. Попросив допомоги, щоб я приїхав і поговорив з ним.

Я приїхав, а виявилось, що це оперативник. Він влаштовував “замануху”, а Андрій не зрозумів, що це оперативник. Вони мене опитали, запитали, хто я такий. Кажу, що я просто друг Андрія. Попросили, щоб я допоміг потрапити у квартиру. Я допоміг, зателефонував до Андрія і сказав, що тут поліція, є дозвіл.

Вони зайшли. Я потрапив на камеру, тому повинен був до кінця обшуку перебувати там. Я стояв-стояв, поговорив з усіма оперативниками. Вони зрозуміли, що я ні до чого, просто “ліва” людина в цій ситуації. На жодній тусовці я не був, всі пацани це підтвердили. Я просто приїхав їм допомогти.

Після обшуку прийшов військком і почав виписувати всім повістки. Каже: “Давай я тобі теж випишу, ти все одно учасник процесу”. Відповідаю: “Добре, виписуйте”. Сказали, що після видачі повістки треба сфотографувати: “Без проблем, фотографуйте”. Я попросив, щоб він нікуди не виставляв, бо я не учасник ситуації. Оперативники все підтвердили, а наступного дня моя фотографія серед “ґвалтівників”, – резюмував 21-річний Мамешев.

Футбол24

Коментарі вимкнені.