Як мешканці Тернопільщини віддали останнє батальйону “Торнадо” (фото)

10 грудня 2014 року з благословення АрхієпископаТернопільського, Кременецького і Бучацького Нестора голова єпархіального відділу духовно-патріотичного виховання у Збройних Силах та інших військових формуваннях України, старший капелан Тернопільської єпархії прот. В’ячеслав Кізілов з волонтерами вкотре відвідали собор Преображення Господнього м.Кременець на запрошення настоятеля прот.Володимира Буграка.

Дуже несподівано, але вагомо громада не тільки відгукнулась на заклик старшого військового капелана допомогти зі збором усього необхідного для бійців АТО, придбавши для особового складу добровольчого батальйону “Торнадо» автомобіль “Фольцваген Пассат». Після спільного служіння відбулася передача ключів бійцям батальйону з рук настоятеля собору.

Слід відзначити високу громадянську позицію викладачів і студентів Кременецького лісотехнічного коледжу, які на зібрані кошти придбали зимові колеса для придбаного автомобіля , а також зібрали теплі речі, продукти харчування та засоби гігієни. Долучився до цієї доброї справи власник СТО Панасюк Олег Іванович, який провів повний обсяг робіт з технічного переобладнання автомобіля. А от учні Кременецької ЗОШ №1 зробили своїми руками маскувальну сітку для бійців АТО.

Приємно усвідомлювати, що у теперішні вкрай складні часи, коли ми всі відчуваємо матеріальні труднощі, є люди, що знаходять можливість поділитись останнім з тими, хто береже наш спокій. Це стало можливим у великій мірі завдяки зусиллям настоятеля прот.Володимира Буграка, прот.Дмитра Каленюка , ієрея Василя Стасіва,керівників колективів та парафіян собору . Нехай цей вияв милосердя послужить прикладом для тих, хто не наважується виявити активну громадянську позицію.

Коментарі вимкнені.