Як молоді тернопільські картингісти “запалювали” у Києві

З 29 червня по 01 липня ц.р. на території спортивно-технічного комплексу «Чайка», Київської області проходили Всеукраїнські змагання учнівської молоді (молодші юнаки, старші юнаки) з картингу за програмою швидкісних кільцевих перегонів  та швидкісного маневрування.

Команду нашої області представляли 15 учасників із позашкільних закладів області: Козівського будинку дитячої та юнацької творчості, Гусятинського районного центру дитячої та юнацької творчості, Чортківського районного комунального закладу “Центр науково-технічної творчості дітей та учнівської молоді” та Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді.

У швидкісних кільцевих перегонах команда Тернопільської  області виборола перше, а в абсолютному заліку – друге місце.

Призові місця зайняли: Олександр Богдан, Олександр Бліхар, Вадим Михайлишин, Максим Гудов, Іван Лобоцький. Інші спортсмени команди увійшли до 5-ки кращих.

Наша область представила на змагання також наймолодшого учасника змагань. Це чотитирічний Едуард Петришак з Чорткова. Він займається лише три місяці,  але батьки вирішили, що з його здібностями вже пора на змагання.  В Києві наймолодший спортсмен не показав великого результату, але проїхав всю трасу і за це отримав нагороду.

Коментарі вимкнені.