На що Тернопільщина отримає 58 мільйонів ще цього року

Понад 58 мільйонів гривень отримає цьогоріч Тернопільська область на соціально-економічний розвиток окремих територій. Кошти виділені Кабміном згідно розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Їх спрямують на розбудову й оновлення 67-ми об’єктів житлово-комунального господарства області, що давно потребують ремонту чи взагалі перебувають у критичному стані. З цих коштів 26 мільйонів гривень буде скеровано на добудову обласного державного архіву.

Перелік об’єктів в розрізі районів, які будуть профінансовані у 2018 році, – за посиланням: http://www.oda.te.gov.ua/main/ua/news/detail/162106.htm

До слова, торік за рахунок субвенції з державного бюджету Тернопільщина отримала понад 111 млн. грн. на реалізацію проектів у сфері соціально-економічного розвитку. Ці кошти були спрямовані на фінансування 276 об’єктів, з яких повністю або частково вдалося реалізувати 192-а. Найбільше коштів освоїли Тернопільський, Заліщицький та Чортківський райони, а також обласний центр. Серед об’єднаних територіальних громад найкраще спрацювали у Коцюбинській, Мельнице-Подільській, Шумській, Теребовлянській та Підволочиській громадах.

Коментарі вимкнені.