Як на Тернопільщині здійснюють мрії дітей загиблих учасників АТО

У волонтерів Логістичного центра допомоги бійцям АТО чергова радість, адже здійснилася мрія №3 із проекта “МРІЇ, ЩО ЗДІЙСНЯТЬСЯ” для дітей загиблих Героїв з Тернопільщини.

Минає час, але наш проект живе, адже продовжують зголошуватися хорошіі люди, котрі вміють робити добрі справи.

Юрій Коваль, не думаючи про свої інтереси чи своїх двох неповнолітніх дітей, пішов воювати у зону АТО, був командиром відділення 14-ої окремої механізованої бригади. Загинув від кулі снайпера після шестигодинного бою 20 лютого 2016-го року у місті Мар’їнка Донецької області.

У Ланівцях мешкає дружина та двоє діток Юрія Коваля – 11-річна Юлія та 6-річна Олександра. Дівчатка мріють про екскурсію закордон. І завдяки туристичній агенції “Рід-тур” та п.Іванні мрія дівчаток втілиться у життя. У Ланівцях побували волонтери Логістичного центра допомоги бійцям АТО Христина Феціца та Раківська Ольга, і вручили Юлі та Олександрі подарунковий сертифікат для подорожі у Європу. Також дівчаткам привезли подарунки та солодощі. Старша сестричка Юля неймовірно втішилася хатнім капцям-песикам, від Noella Dyachenko, які при ходьбі рухають вухами вгору та вниз.

Залишилося ще кільканадцять родин, де діти Героїв також чекають на здійснення мрій. Більше інформації про мрії діток загиблих Героїв шукайте на сайті Логістичного центра допомоги бійцям АТО http://ato.te.ua, у розділі “ЗдійсниТи мрії”. А також на сторінці у мережі “Facebook” https://www.facebook.com/lcdbato. “Гаряча” лінія: (097)2-055-055.

Коментарі вимкнені.