Як податкова на Тернопільщині за кількістю зібраних грошей перевиконала план

Про свої досягнення хвалилася на днях податкова. На офіційному сайті написали, що завдяки ефективній роботі податковій міліції було спрямовано з усієї України понад 2 млрд. грн. до держбюджету.
А тут виникло питання, наскільки податкова перевиконала план на Тернопільщині?   Виявляється, що у ряді Тернопільських районів податкова дуже постаралася. Тому показники вийшли далеко за межу у 100%. Тобто більше,  ніж навіть запланували.
Так на Гусятинщині зібрано за півроку аж 30, 2 млн.грн. Як похвалилася податкова – це аж 107, 2% виконання.  На Монастирищині зібрали аж 8 млн., що також більше на 115, 2 тис грн. від запланованого.
І така статистика спостерігається й по інших районах. Зокрема на Теребовлянщині зібрали більше на 300 тис.грн. І таку ж цифру оприлюднили на Підгаєччині – що ж скажеш, адже там зібрали майже на 220 тис.грн більше.
Показники не можуть не тішити. Виходить, що Тернопільщина розвивається у планах бізнесу швидкими темпами?

Мар’яна Зварич, Новини Тернополя «Погляд»

-1 thoughts on “Як податкова на Тернопільщині за кількістю зібраних грошей перевиконала план

  • 13:54 | 12.07.2012 о 13:54
    Permalink

    Черговий лохотрон. Суми до бюджету нараховуються штрафами, які потім оскаржуються в судах, а живих грошей ніхто і ніколи не бачить. Тому-то і така різниця звітніх даних з реально бідовим життям країни.

Коментарі вимкнені.