Як поживає один з найважливіших об’єктів Тернопільщини

ПАТ «Тернопільобленерго» є основним підприємством, що забезпечує електроенергією Тернопільську область.
Щодня більше двох тисяч співробітників Товариства забезпечують безперебійну поставку електроенергії кінцевим користувачам (підприємствам і приватним споживачам регіону).  Персонал Тернопільобленерго займається безперебійним прийомом, передачею, розподілом і постачанням електроенергії. Діяльність фахівців ліцензована і регулюється відповідними органами уряду України.

На сьогоднішній день підприємство здійснює обслуговування 24 тисяч кілометрів ліній електропередач і більше п’яти тисяч трансформаторних підстанцій.

Крім поставки електроенергії кінцевим користувачам ПАТ «Тернопільобленерго» займається транспортуванням електрики в суміжні області.

Підприємство постійно проводить модернізацію енергетичних мереж, впроваджує інноваційні досягнення, підвищує економічну ефективність. Тендери на закупівлю обладнання організовуються, за даними сайту Tendergid, постійно. Документи для участі в тендері надаються бажаючим безкоштовно.

В останні роки керівництво звернуло увагу на необхідність заміни масляних вимикачів гелегазовими і вакуумними переривниками. Масляні вимикачі є морально застарілими і не забезпечують достатній рівень захисту.

У лініях електропередач старі провідники замінюються новими ізольованими, які є більш надійними і безпечними.

Коментарі вимкнені.