Сергій Надал взяв у штат математиків-екологів?

Неодноразово громадськість Тернополя піднімала питання по зменшенню паркових меж та вирубці зелених насаджень. Тернополян турбує, що колись найзеленіше місто України тепер пасе задніх. «Свободівські» математики знайшли вихід з цього. Натомість відтявших ласих кусочків тернопільських парків, міська рада до об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення додає інші території.
Так зелена зона Тернополя  за рахунок земель комунальної власності збільшиться на майже 2 га – 1,5 га на вулиці Миру та 0,32 га на вулиці М. Грушевського. Теоритично міська рада страхує цю територію від зазіхань забудовників, а на практиці це дозволить «свободівцям» звітувати про те, що при них не тільки не зменшилась територія парків, але й збільшилась.

Нагадаємо, за підрахунками  екологів за останніх три роки  суттєво зменшилась площа зелених насаджень у Тернополі. Ситуація у місті – на межі екологічної катастрофи.

-1 thoughts on “Сергій Надал взяв у штат математиків-екологів?

 • 10:16 | 20.08.2014 о 10:16
  Permalink

  Не думаю що ці ділянки будуть включати до парків. То автор статті щось собі напридумував.

 • 10:52 | 20.08.2014 о 10:52
  Permalink

  А що поганого що в місті за Надала зявилося декілька нових парків і скверів?

 • 11:59 | 20.08.2014 о 11:59
  Permalink

  Ці скверики не з”явилися за Надала, а існували вже дуже давно. Попередня каденція зробила інвентаризацію всіх сквериків. Їх 46. Це такий вже нам відомий піар Надала. Скверик на Миру відремонтували за бюджетні кошти, але не тільки для громадян а й для п.Гладкого, бо впритул до скверику Гладкий планує будувати будинок

Коментарі вимкнені.