Як стати одноосібним власником частинки Тернополя. Інструкція

10 Травня в парку Національного відродження поліцією було затримано Голову Тернопільського міського осередку Демальянсу Олега Синовця.

Нагадаємо, що Олег відомий своєю активною позицією проти забудови парку горезвісною “Вуличною академією”. Якраз під час одного з пікетів забудови він був затриманий.

Дивує сама процедура затримання. Олег разом з іншими учасниками пікету перебував біля імпровізованої барикади із колод, якими, обурені нищенням парку тернополяни, перегородили рух бетоновозам до будівництва.

Деревину намагались вивезти робітники. Не пред’явивши жодних дозвільних документів, не маючи аргументів в дискусії з протестувальниками, робітники зробили “хід конем” – обгородили місцевість з колодами разом із протестувальниками стрічкою, назвавши це зоною небезпечних робіт. Доблесна поліція тут же завзято почала зачищати територію.

  • Цікавий тернопільський прецедент. Берети стрічку, обмотуєте улюблений куток міста, називаєте це “зона небезпечних робіт”, нагадую, дозвільні документи на роботи не потрібні в принципі, в разі обурення когось із тернополян викликаєте поліцію. І от ви щасливий одноосібний власник частинки Тернополя.  Якщо ж говорити без іронії, то, на наше глибоке переконання, дана ситуація з правопорушенням, м’яко кажучи, виглядає “притягнутою за вуха”. Все це більш схоже на чергову спробу боротьби із противниками забудови парку, – йдеться на сторінці  ДемАльянс Тернопіль.
    .

 

Коментарі вимкнені.