Як та завдяки кому відбувся JazzBez у Тернополі

На ХІ міжнародний джазовий фестиваль «JazzBez» цього року на нього глядачі чекали з особливим нетерпінням. Адже не часто на сцені місцевого Драмтеатру всього за три дні виступають шість відомих джазових колективів, які представляють сім країн (Польщу, Кубу, Японію, Америку, Іспанію, Італію та Україну).

Директор фестивалю «JazzBez» Олег Макогін розповідає, що навіть басист Девід Фрізен, якого вважають зіркою американського джазу, був приємно вражений Тернополем та атмосферою під час виступу.

«Девід Фрізен сказав, що при першій можливості обов’язково повернеться у Тернопіль. І це загальна думка учасників, які приймають участь у фестивалі, адже їм подобається і місто, і зал, і публіка», – розповідає Олег Макогін.

Цьогорічний триденний фестиваль «JazzBez 2016» по праву можна назвати одним із найуспішніших, адже усі дні у Драмтеатрі був аншлаг. І така любов публіки до джазу ще раз підтверджує, що «JazzBez» – знакова подія, на яку кожного року з нетерпінням чекають тернополяни.

Організатори висловлюють подяку Генеральному партнеру фестивалю Jazzbez  у Тернополі – пивоварні “ОПІЛЛЯ” за підтримку у проведенні фестивалю. 

Коментарі вимкнені.