Як Тернопіль крокує до Європи (фото)

17 травня на острові Чайка м. Тернополя до святкування Днів Європи в Україні було відкрито спортивний майданчик з вуличними тренажерами. Так міська рада потурбувалася про здоров’я місцевої громади.
Сьогодні День Європи сприймають як символ миру та єдності. Це той день, коли всі європейці гуртуються навколо ідеї вшанувати свої спільні цінності та окреслити нові перспективи розвитку об’єднаної Європи. Європейський вибір нашому народу обходиться дорогою ціною: сльозами матерів, життями юнаків, що відстоювали його на Майдані та воюють на сході. Тому, організатори вважали доцільним відкрити його танцювальною творчою композицією, що присвячена Небесній сотні, яку виконали учасники народного художнього ансамблю фольклорного танцю «Візерунки» Тернопільського Вищого Професійного Училища Технологій та Дизайну під керівництвом Галини Яровенко.
Згодом на майданчику розпочались майстер-класи по використанню вуличних тренажерів. Показове тренування провели заслужений майстер спорту України, багаторазовий чемпіон світу з армспорту Андрій Пушкар та майстер спорту України міжнародного класу, багаторазова чемпіонка світу з пауерліфтингу Ліля Проць.
Працівники Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту для всіх бажаючих провели цікаві та захоплюючі змагання: діти змагались, хто швидше надує повітряну кульку; мами мали змогу продемонструвати свою грацію та майстерність у крутінні хулахупа, а чоловіки показали свою силу у підніманні 16 кг гирі. Переможців нагородили подарунками від видавництва «Школярик».
І хотілось зазначити, якщо ми хочемо до Європи, то мусимо поводитись по-європейськи, відтак берегти майно громади, щоб кожен мешканець Тернополя мав змогу піклуватись про власне здоров’я.

Коментарі вимкнені.