Як у Старому парку будують комплекс з поліклінікою, аптекою та салоном краси

Будівництво у парках Тернополя – ні для кого не дивина. Ось і сьогоднішній суботній ранок сколихнули гучні звуки вирубки дерев.

До активіста «Народного контролю» Юрія Свідерського (кандидат у міську раду по округу № 18) звернулися обурені мешканці, котрі живуть поруч зі Старим парком. Ще від ранку невідомі люди зрізали гілки та коріння дерев, мовляв, заважають будівництву. Не гаючи ні хвилини, журналісти поїхали на місце аби припинити беззаконня та розібратись у ситуації.
Як виявилось, на окраїні парку молодий підприємець Володимир Фіголь будує комплекс з поліклінікою, аптекою та салоном краси. Чоловік каже, зрубувати дерева намірів не мав. Лише обережно зрізав гілки, які заважали. А землю під будівництво викупив у депутата, ім’я якого називати відмовився. Проте яким чином земельна ділянка у самому парку опинилася у власності депутата – питання риторичне. Схоже, міська влада вирішила остаточно узаконити та популяризувати знищення зелених зон міста. Але це вже зовсім інша історія.
Після довгого спілкування силами громадських активістів та журналістів «Народного контролю» підприємця все ж таки вдалося переконати у власній неправоті. Чоловік пообіцяв купити саджанці дуба та посадити у парку поблизу понівечених ним дерев.
«Народний контроль» разом з активістом Юрієм Свідерським буде пильно стежити, щоб підприємець припинив нівечити дерева у парку та висадив нові.

Коментарі вимкнені.