Як у Тернополі горіла Об’їзна (фото)

11 лютого о  15:05 на пункт зв’язку оперативно-диспетчерської служби Управління державної служби з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області надійшло повідомлення про пожежу у складському приміщенні на вулиці Об’їзній міста Тернопіль.

До місця виклику були направлені 3 відділення пожежно-рятувальної служби Тернопільського гарнізону.  На час прибуття рятувальників площа пожежі становила 105 м.кв., полум’я швидко поширювалось загрожуючи перекинутись на сусідні складські, виробничі приміщення та газову заправку.

Оцінивши обстановку керівник гасіння пожежі прийняв рішення про залучення до гасіння пожежі двох ланок газодимозахисної служби. Працюючи в умовах значного задимлення та високої температури о 15:40 вогнеборці здійснили локалізацію, зупинивши поширення полум’я, а о 15:52 повністю ліквідували пожежу. Під час гасіння врятовано сусідні складські, виробничі приміщення, площею орієнтовно 600 м.кв., одну будівлю та газову заправку. Загиблих та потерпілих на місці події не виявлено.

Вогнем знищено старі автомобільні сидіння, 1 м.куб. дощок, частково металеві конструкції складського приміщення та пошкоджено виробничі матеріали для обшивки автомобілів. Сума матеріальних збитків встановлюється. Ймовірною причиною виникнення пожежі стала необережність під час паління.

Керував гасінням пожежі заступник начальника Територіального управління з питань оперативного реагування та цивільного захисту полковник служби цивільного захисту Андрій Ковбасюк.

Коментарі вимкнені.