Як у Тернополі телеканал 1+1 прямий ефір проводив (фото)

3 грудня в прямому ефірі телеканалу 1+1 міські голови Тернополя та Харкова в режимі реального часу розповідали глядачам свої позиції щодо проведення Євромайданів у своїх містах. Яким вийшов цей діалог, можете подивитися на відео.

А от як відбувалася підготовка та сам процес зйомки на театральному майдані, та як сприймали його тернополяни, бачив фотограф фотоагенції “Дубельтівка” Володимир Явнич. Він розповів “Погляду” деталі.

Ліворуч біля драматичного театру стояв бус – мобільна студія, “нашпигований” технікою “за останнім словом технічного прогресу”. Те, що знімав відеооператор, одразу ж в режимі реального часу транслювалося до Києва, саме завдяки цій пересувній студії, яка була підключена до електромережі. Вона дозволяє редагувати та керувати процесом зйомки, зокрема, робити гучніше чи тихіше звук трансляції, забирати шуми, тощо.

Сергію Надалу на одяг почепили петличку – спеціальний маленький мікрофон. У вусі він мав невеличкий навушник, який дозволяв йому чути, що відбувається в студію телеканалу, а також Геннадія Кереса – мера Харкова.

Тернополяни, що були в цей час на майдані, активно підтримували міського голову, скандували, махали прапорами.

Після ефіру Сергій Надал звернувся до тернополян з чітким переконанням, що Євромайдан у Тернополі стоятиме до перемоги.

 

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”, фото Володимир Явнич, фотоагенція Дубельтівка

-1 thoughts on “Як у Тернополі телеканал 1+1 прямий ефір проводив (фото)

  • 15:53 | 5.12.2013 о 15:53
    Permalink

    Надал вставив Кернеса своєї європейською поведінкою та адекватністю.

Коментарі вимкнені.