Як у Тернополі сформують нову маршрутну сітку

Три маршути громадського транспорту з’єднують мікрорайони Тернополя із новим критим продуктовим ринком на Шептицького: 5, 7 та 12, – наголошують в міському управлінні транспорту, комунікацій та зв’язку.

До нас в редакцію звернулася тернополянка Світлана із скаргою, що вона не може із Центру дістатися до нового ринку.

– Маршрутки, які їдуть в тому напрямку, йдуть із “Дружби” та “Східного”, – каже жінка. – Мені ж із центру далеко йти до нового ринку, а доїхати нічим.

Для жителів Центру є маршрутка під №7, каже начальник управління Ігор Мединський, пише 20 хвилин.

– Автобуси, які йдуть цим маршрутом, з’єднують мікрорайони БАМ, “Східний” і Центр, після чого йдуть на новий ринок, – каже пан Мединський. – Автобуси йдуть вулицею Сахарова, Купчинського, 15 квітня, Протасевича, а тоді йдуть в Центр на вулицю Руську. Після чого повертають на Шептицького і через Живова – в сторону ринку. Після цього роблять коло і по Острозького їдуть на Бандери. Тому мешканці центральної частини міста також мають можливість дстітися до критого ринку громадським транспортом. Крім того, також є маршрути №5 та 12. Громадський транспорт їздить з самого ранку до вечора. Якщо в певний час маршруток немає, то про такі випадки кварто повідомляти нам.

Крім того, в управлінні нагадують, що до кінця квітня приймають усі побажання тернополян щодо нової маршрутної сітки.

– Якщо у людей є своє бачення, як варто змінити маршрути, чи куди додати автобусів, то пропозиції варто подавати нам в управлінння: телефоном або на електронку.

Довідка:

Свої пропозиції щодо нової карти маршрутів можна подавати на електронку uprtrans_te@ukr.net або за тел: 52-15-14.

загрузка...

Comments are closed.