З переселенцями на Тернопільщині працюють священики, аніматори та психологи

3 серпня, у Марійському духовному центрі “Зарваниця” розпочався дитячо-юнацький табір «Україна єдина» для дітей-переселенців зі Східної України, дітей з Хмельниччини та дітей учасників АТО.

Понад 150 учасників, які є жертвами війни, у невимущеній таборовій атмосфері беруть участь у програмі, яку підготовили спеціально для них аніматори, психологи та священики.

«Беручи до уваги події війни, в котрій першими невинними жертвами, які найчутливіші до цього роду подій, є діти, проведення такого табору дасть нагоду об’єднати їх та дати дітям можливість збагатитися культурно та духовно», – розповідає співорганізатор Роман  Демуш. За його словами, завданням табору є створити «оазис» дозвілля та радості, у якому діти, будучи свідомими усього того, що відбувається в країні, не були позбавленні щасливого дитинства.

Тематика табору «Україна єдина» покликана сприяти розумінню, що перемога над злом можлива лише при наявності єдності в народі. Організатори свідомі різного походження учасників табору та відмінності їх конфесійної приналежності, а тому запропонована программа покликана запропонувати загальні принцими християнського життя та моралі.

Організаторами табору виступили Митрополит і Архиєпископ Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк), адміністрація Марійського духовного центру “Зарваниця” та група аніматорів-волонтерів «Аніматор».

Коментарі вимкнені.