Якщо Степан Барна вчинив незаконно, то буде покараний

Як ми повідомляли, вчора у Тернополі відбулася акція проти рішення прокуратури області щодо незаконності розміщення червоно-чорного прапора на будівлі обласної ради. Декілька тернополян, за допомогою драбин, дісталися другого поверху прокуратури і повісили на вільних флагштоках червоно-чорний та синьо-жовтий стяги.

– Ми бачимо, що весь схід, Крим обвішані антиукраїнською символікою. І, відповідно, реагування з боку прокуратури з цього приводу немає. Чомусь є реагування на розміщення червоно-червоного прапору, який є символом української державності. Тому наша реакція є відповіддю прокуратурі і правоохоронним органам на подвійні стандарти в українській політиці, – пояснив мету акції депутат облради Степан Барна.

Охорона прокуратури не заважала активістам вивішувати червоно-чорне полотнище. Проте, працівники прокуратури викликали міліцію. На місці події зібралося біля двох десятків міліціонерів. Була тут навіть криміналістична лабораторія. Чи є в цій акції ознаки злочину поки що не відомо.

– На даний час за цим фактом проводиться перевірка Тернопільським міським відділом УМВС. За результатами перевірки будуть вжиті відповідні заходи реагування. В тому числі, буде вирішене питання відповідальності осіб, якщо буде встановлено, що ці дії були незаконними. Окрім того, оскільки прокуратура є державним органом, то на приміщенні прокуратури мають право бути розміщеними тільки державні символи, – повідомила речниця тернопільської обласної прокуратури Наталія Штурма.

Нагадаємо, до Тернопільської обласної ради надійшов лист від прокуратури Тернопільської області з вимогою зняти з адмінбудинку облради червоно-чорний прапор, пише За Збручем.

Коментарі вимкнені.