Якщо Сиротюк не розпустить «хоптянівську» громадську раду, тернополяни її блокуватимуть

24 вересня 2014 року на 16 год. в приміщенні ОДА «хоптянівська» громадська рада при Тернопільській ОДА призначила засідання для «відновлення» роботи ради.

Позиція Ради Громадської спілки «Рада бізнесу Тернопілля»:

1. Прийти на засідання та поставити питання про саморозпуск Ради.
2. Створити ініціативну групу по створенню нової Громадської ради при Тернопільській ОДА із числа активних громадських організацій, які готові реально працювати над створенням нової системи влади шляхом реальної участі у цій роботі.
3. У разі відмови представників старої Ради від саморозпуску пропонуємо спільними силами – ГРОМАДОЮ заблокувати роботу «бездільників» та не допустити використовувати громадський орган для створення видимості існування громадського контролю за владою.

Голова “Ради бізнесу Тернопілля” Віталій Сороколіт закликає тернополян брати із добою друзів і прийти, щоб показати силу та вплинути на розпуск старої громадської ради та ініціювати створення нової, дієвої та реформованої.
– ОДА має побачити нашу силу, інкше “розведуть” сказавши, що далі будуть «продовжувати шукати» юридичні підстави для розпуску ради, – каже Віталій Сороколіт.

Коментарі вимкнені.