Якщо ви вважаєте, що у Тернополі ніде відпочивати, то краще шукайте

У кожному місті мусить бути когорта «патріотів», які впевнені, що саме у їхньому населеному пункті зовсім немає де відпочити. Причин для таких суджень може бути безліч: мала територія, невелика кількість населення, низький рівень доходів і тому подібне. От тільки тому, хто хоче гарно відпочити в межах свого міста, знайти такі можливості цілком можливо, головне, як то кажуть, бажання.

“Молодь” вирішила поцікавитися у тернополян різного віку, де вони проводять літо в межах міста.

Як виявилося, жоден із опитуваних (будемо надіятися, що нам не просто випадково пощастило) не казав, що відпочивати у Тернополі немає де. Майже всі назвали своїми улюбленими місцями для релаксації парки та озеро. Це і логічно, природа — це завжди гарний відпочинок.

Цікаво те, що молодь не говорила про відпочинок у нічних клубах. Не можна вважати це за абсолютний показник, проте така тенденція є. Ті молоді люди, яких ми опитували, відповіли, що люблять проводити час на природі, у ТРЦ «Подоляни» та в центрі, де завжди збирається гарна компанія і панує приємна атмосфера.

Багато тернополян помітило тенденцію до збільшення кількості ресторанів і барів у нашому місті. Це, на їх думку, позитивно, адже завжди є вибір. Особливо тернополянам подобаються заклади тематичні і мистецькі, де можна не просто смачно поїсти, але і насолодитися цікавим, оригінальним інтер’єром та хорошою музикою.

Абсолютним лідером за популярністю був, є і, напевно, ще довго буде став. Саме його всі без виключення називають улюбленим місцем відпочинку, не обов’язково купання, проте «часопроведення».

Оля Підгородецька, студентка:

«Літом біля озера завжди гарно, прохолодно. Цього року купальний сезон постійно переривається через дощі, але посидіти на острівку закоханих чи покататися на пароплаві ніхто не заважає. Це завжди заспокоює і релаксує».

Цього літа Тернопіль став і лідером молодіжного відпочинку, адже ми мали насичені Дні Молоді, а 20-21 липня фестиваль «Файне місто». Звісно, чекаємо на найбільш знакову подію — Чемпіонат Європи з водно-моторного спорту.

Для «патріотів» міста, які вважають, що тут відпочивати ніде, “Молодь” радить краще шукати, можливо, Ваш настрій заважає цьому.

Коментарі вимкнені.