Який улов хабарників на Тернопільщині?

Упродовж поточного року за результатами досудового розслідування, яке здійснювало СУ ГУНП в Тернопільській області, прокуратурою області скеровано до суду обвинувальні акти стосовно 4 осіб про вчинення ними кримінальних корупційних правопорушень.

Зокрема, скеровано до суду обвинувальний акт стосовно колишнього директора державного підприємства який, зловживаючи своїм службовим становищем, привласнив грошові кошти очолюваного товариства на загальну суму понад 550 тис. грн. та розпорядився зерном без письмової згоди з поклажодавцями, чим спричинив тяжкі наслідки охоронюваним законом інтересам окремих юридичних осіб на суму понад 4 млн. грн.

На розгляді у суді перебуває обвинувальний акт стосовно посадовця ГУ Держгеокадастру в області, який отримав від суб’єкта підприємницької діяльності неправомірну вигоду в сумі понад 220 тис.грн. за сприяння у наданні приватному підприємцю органом місцевого самоврядування дозволу на розміщення тимчасової споруди для ведення підприємницької діяльності.

Також скеровано до суду два обвинувальні акти стосовно начальника відділу обласного комунального лікувального закладу та депутата Тернопільської міської ради, які отримали неправомірні вигоди за позитивне вирішення питання щодо прийняття осіб на роботу.

На даний час у провадженні СУ ГУНП в Тернопільській області знаходиться 3 кримінальні провадження про вчинення корупційних правопорушень.

Коментарі вимкнені.