Юні рятувальники з Тернопільщини найкращі в Україні

Днями завершився ХІІ Всеукраїнський (VІІ Міжнародний) збір-змагання юних рятувальників Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки», що проходив у селі Дачне Ківерського району Волинської області на базі оздоровчого табору відпочинку імені О.Кошового.

Тернопільщину на цих змаганнях гідно представили юні рятувальники з Кременецького району – вихованці гуртка юних рятувальників «Школа безпеки» Почаївського будинку дитячої творчості.

Учасники змагань у ситуаціях, наближених до реальності, рятували умовних потерпілих із завалів, гасили пожежу, знімали з висотного будинку умовно постраждалого, демонстрували знання правил спасіння людини на воді та під час витоку хімічних речовин. Кожен етап проходили мужньо, демонструючи командні та особисті навички рятувальника. Низка завдань та різноманітних конкурсів вели команду до успіху – представники Тернопілля не лише достойно виступили, цьогоріч вони стали переможцями, виборовши в нелегкій боротьбі почесне перше загальнокомандне місце з-поміж 25 команд-учасниць. До слова, поряд з українськими змагались юні рятувальники з Росії, Білорусії, Словакії та Польщі.

Щасливі переможці привезли додому чимало винагород, серед яких грамоти МНС України та Руху «Школа безпеки», кубки, медалі та подарунки від «Групи компаній «ФОКСТРОТ». Та не час розслаблятися, адже попереду, у вересні, в Республіці Білорусь відбудуться Міжнародні змагання, де команда з Почаєва представлятиме Україну.

Коментарі вимкнені.