Юрію Чижмарю не вдалось “любовні походеньки” списати на тернопільського генерала

Ще нещодавно заступник губернатора Київщини Юрій Чижмарь, якого облили кислотою, стверджував, що напад замовив екс-керівник міліції Тернопільщини.

Облитий 17 лютого кислотою Юрій Чижмарь у березні почав активно спілкуватися з журналістами та доводити, що прокурорська версія про те, що він став жертвою “любовного трикутника”, безпідставна. Напад на нього, доводить жертва кислоти, замовив… міліцейський генерал

А вже 19 листопада обвинуваченого у замовленні облиття кислотою колишнього заступника губернатора Київщини Юрія Чижмаря засудили до не повних двох років.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Голосіївський райсуд Києва замовнику Назару Фесуну призначив покарання у вигляді 1 року 8 місяців 28 днів позбавлення волі. Після винесення вироку його звільнено з під варти в залі суду у зв’язку повним відбуттям покарання.

Виконавець злочину Дмитро Котов отримав 3 роки позбавлення волі. Зважаючи на те, що він має 3 малолітніх дітей, суд застосував амністію та звільнив його від покарання.

Як відомо, 16 лютого 2011 року на вул. Горького у Києві Котов вилив в обличчя Чижмарю суміш з азотної та сірчаної кислоти.

Цей злочин через ревнощі та помсту організував начальник відділення міліції Солом’янського РУГУ МВС України у Києві Фесун.

В результаті Чижмарь отримав тілесні ушкодження середньої тяжкості.

У ході досудового слідства Фесуна звільнено з органів міліції та заарештовано, – пише Українська правда.

Коментарі вимкнені.