За “бабусю і кота” його шукають по всій Україні, а він мера у Тернополі кришталем і сріблом відзначає (відео)

Автор скандального біг-борду з бабусею і котом, Максим Голосний, привіз для мера Тернополя незвичайну та особливу чарку. Вона з кришталю, виготовлена вручну у Дніпродзержинську, а всередині вкрита сріблом 999 проби, котре іонізує налиту в неї рідину.

Максим Голосний у Тернопільському центрі комунікацій передав подарунок для Сергія Надала, як знак того, що мер – людина, котра працює «не словом, а ділом». Гість хвалив Тернопіль, сказав, що назва «файне» – дуже влучна.

Цей дарунок Максим Голосний назвав важливим політичним кроком. Він каже, що люди, котрі не сприяють ніяким позитивним зрушенням в державі – не отримають такої чарки. Відомий громадський діяч з Дніпропетровщини відзначає цим своєрідним «знаком якості» лише тих людей, котрі роблять не словами, а ділами. Так, наприклад, міські голови Дніпродзержинська та Дніпропетровська, звідки автор «Бабусі і кота» родом, такого кришталевого подарунка не отримають.

У Тернополі він, крім чарки для Сергія Надала, залишив одну в Центрі комунікацій, та ще одну планував передати Михайлу Гросуляку – власнику музею-їдальні «Старий млин». Максим каже, що цей чоловік вкладає душу у свій бізнес і «робить Україну Україною».

Юрій Романович, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.