Захоплення землі по-тернопільськи (фото)

На вул. Героїв Крут 6 приватний архітектор і за сумісництвом незареєстрований мешканець цього будинку вирішив, що житлову площу квартири потрібно розширити. Шляхом добудови, звісно ж. І розгорнув чималенький будмайданчик, котрий постійно розштрює і поглиблює.

А що? Тісно людині – простору треба. Дозвільних документів, звісно ж, громадянин оформляти не став. Просто почав собі будуватись. Думка сусідів також його не цікавить.

Скандал навколо будови триває вже кілька місяців. Як розповів Анатолій Дмитришин, директор ПП «Наш дім», яке обслуговує даний будинок, про проблему йому відомо. Дозволів на виконання робіт гр. Чорноус А. О. не отримував, однак на приписи про припинення робіт не реагує.

Більше того: поки тривала паперова війна між мешканцями і владою, пан Чорноус збільшив земельну ділянку, котру сам же і захопив, оголив фундамент будинку і продовжує розширювати собі життєвий простір. На даний час на місці проведення робіт виритий котлован загальною площею понад 80 квадратних метрів.

Як зауважив Анатолій Дмитришин, на численні зауваження дирекції ПП «Наш дім» громадянин Чорноус А. О. не реагував. Відтак підприємством були надіслані запити до управління муніципальної поліції, інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Тернопільській області, управлінню держкомзему в Тернопільській області, управління МВС України у Тернопільській області, а також управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР. Неодноразово на місце будівництва працівники ПП «Наш дім» викликали правоохоронців, тож порушення зафіксовані відповідними протоколами та актами, однак свою будову пан Чорноус припиняти і не думає.

В діях пана архітектора вбачається ознака кримінального правопорушення, передбаченого ст. 356, 239-1 КК України, тому уникнути відповідальності йому, навряд чи вдасться. Хоча, серед мешканців будинку побутує думка, що пан Чорноус має надійних покровителів у владі, тому й веде себе настільки зухвало.

Коментарі вимкнені.