У Тернополі відбудеться бій за чисте повітря

11 квітня об 11 годині в приміщенні суду за адресою вул.Котляревського, 34 відбудеться судовий розгляд щодо скасування дозволів котельні на торфі по вул. Київська. За словами громадської активістки Юлії Мамчак, ще від грудня 2017 року ініціативна група оскаржує декларацію на початок будівельних робіт, що була видана Управлінням Архбудконтролю Тернопільської міської ради.

  •  Докази, що підтверджують невідповідність проектної документації, суду надані, тому з нетерпінням чекаємо рішення суду, – каже Юлія.

Нагадаємо, дискусії щодо впровадження у місті котелень на торфі тривають ще з початку 2017 року. Тоді анонсувалося, що в Тернополі запрацюють сім котелень на альтернативних видах палива. Зокрема, на вулицях: Київська, Купчинського, 14а, Лесі Українки, 4, Лемківська, 23, Франка, 16, Живова, 12 та Просвіти, 9. Заради реалізації цього проекту побудовали завод із переробки торфу на торф’яні крихти – сировини для котелень. Влада зазначає, що за рахунок роботи котелень на альтернативних видах палива зменшується споживання природнього газу. Окрім того, тернополяни мали б цілодобово гарячу воду. Проте жителі обласного центру виступають проти таких котелень. Адже, на їхню думку, економія газу при цьому є дуже незначною, на відміну від завданої екології шкоди.

Коментарі вимкнені.