Жорстока розправа з беззаконням розпочнеться у Тернополі – хлопці у чорних масках вже тут

“Білі молоти” відтепер є і у Тернополі.

Молоді хлопці з  організації “Білий Молот” розпочали жорстоку розправу з беззаконням по містах України.  Їх вирізняє яскрава українська, маски, за якими ховають обличчя, і особливий почерк. Шлях сучасних “робінгудів” почався зі знищення підпільного залу ігрових автоматів у Боярці. Хлопці у масках залітають у приміщення, блокують охорону і нищать незаконні ігрові автомати. 

Шукають однодумців активісти і у Тернополі. Вони запрошують тернополян у свою групу, в  якій можна залишити інформацію про підпільні казино, гральні заклади та наркоклуби.

Довідка. Рух заснували хлопці зі Святошинського району міста Києва, й існує він вже понад рік, а вся хронологія акцій “народних карателів” знята на відео та опублікована у мережі. Тобто доступна кожному. Під красивою назвою, звичайно, криється філософія: молот – це символ створення нової реальності, нового суспільства, а білий означає чистоту. З поширенням відео, поширювалась й ідея. Подібні акції вже пройшли у Одесі, Миколаєві та Львові, здійснюють їх вже місцеві активісти.

 

-1 thoughts on “Жорстока розправа з беззаконням розпочнеться у Тернополі – хлопці у чорних масках вже тут

  • 23:48 | 16.10.2013 о 23:48
    Permalink

    не Мусури а МІЛІЦІОНЕРИ тут до ні дочого подзвони їм і спитайся а якщо ти боягус то ховайся під ковдру.

Коментарі вимкнені.