Жителі Тернопільщини мають 5 місяців для переоформлення субсидій

З травня 2021 року відбулися зміни у Програмі житлових субсидій. Для оформлення цього виду допомоги на наступний період громадяни мають подати в обов’язковому порядку заяву та декларацію. Наказом Мінсоцполітики від 07.05.2021 № 242 затверджено відповідні форми зазначених документів.
Звертаємо увагу !

З метою уникнення утворення черг відповідно до поданих протягом травня – вересня 2021 року документів, житлова субсидія всім домогосподарствам буде призначена з травня 2021 року.

Звернутися за оформленням субсидії можна одним із таких способів:
– через уповноважених осіб територіальних громад  та ЦНАПи;
– безпосередньо до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій, виконавчих органів міських рад;
– заповнені бланки можна надіслати поштою на адресу органу соціального захисту населення;
– через електронний сервіс, який розміщено на офіційному веб-сайт Мінсоцполітики.

Бланки заяви та декларації можна роздрукувати з офіційного веб-сайту Мінсоцполітики, сайту обласної державної адміністрації та сайту департаменту соціального захисту населення Тернопільської обласної державної адміністрації з метою їх надання в паперовій формі особисто або поштою до органів соціального захисту населення, уповноважених посадових осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади та посадових осіб центру надання адміністративних послуг.

Коментарі вимкнені.