Жителям Тернопільщини подавати документи на оформлення субсидій краще зараз

завантаженняЗростання тарифів на житлово-комунальні послуги жодним чином не впливає на бюджет сім’ї, яка отримує субсидію. Про це повідомив директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадим Боярський під час  брифінгу.

Жителям області подавати документи на оформлення субсидій краще зараз — за кілька місяців до початку опалювального періоду. Таким чином вдасться уникнути великого напливу бажаючих отримати субсидію коли почнуть опалювати домівки і рахунки за опалення суттєво зростуть.

«Зростання тарифів на житлово-комунальні послуги не позначиться на сімейному бюджеті тих, хто вже отримує субсидію. Якщо сім’ї чи людині призначена субсидія і визначено розмір обов’язкової плати за комунальні послуги, то при зміні тарифів автоматично перераховується субсидія, яка покриває житлово-комунальні послуги в межах соціальних норм. Для тих, хто має субсидії витрати за житлово-комунальні послуги не змінюються при зміні тарифів. Всі субсидії при зміні тарифів будь-якої послуги перераховуються автоматично, без звернення громадян». — пояснює Вадим Боярський.

Коментарі вимкнені.