Зі всієї України з’їхалась молодь на Тернопільщину, щоб полазити у снігах (фоторепортаж)

9 лютого в Кременецьких горах, що на півночі Тернопільської області, відбулися змагання з мандрівництва «Снігохід». Захід мав на меті залучення молоді до пішохідного і лижного туризму, популяризацію здорового способу життя та ознайомлення з місцевими історичними пам’ятками.

Протягом цілого дня учасники мандрували засніженими просторами Кременеччини і Шумщини, шукаючи позначені на карті контрольні пункти та фотографуючись на них. Кожний  знайдений пункт вартував певну кількість балів, тож переможець визначався за їх кількістю. Мандрівники також  показували своє вміння у стрільбі з пневматичної зброї та переправі через річку.

Позмагатись приїхало  22 команди з Тернополя, Львова, Києва, Івано-Франківська, Бродів та інших міст. Випробувати свої сили можна було в двох заліках – пішохідному і лижному. Зважаючи на велику кількість учасників, боротьба була напруженною і цікавою. Фінішували всі втомлені і з сильно промоченими ногами. Але в кожного залишились приємні спогади про цікавий маршрут, красу і мальовничість Кременецьких гір, а також про гостинність місцевих мешканців, які допомагали організувати побут змагань.

Коментарі вимкнені.