Зібрали і передали польські друзі


У жовтні польські друзі власним коштом привезли з Варшави у Тернопільський район гуманітарну допомогу для соціально незахищених категорій осіб, переміщеним людям з АР Крим та зі східних областей України. Це – одяг, взуття, постільна білизна, предмети побуту. Така добра справа стала можливою завдяки тісній співпраці керівників двох благодійних організацій – ГО «Світлодар» та Тернопільської районної організації Товариство Червоного Хреста України.
Як зазначив керівник громадської організації «Світлодар» Борис Семеняк, з поляками, які передали допомогу, познайомився свого часу через індійську організацію «Сатья Саі». «Наші приятлі Анна Добуш та Катежина Андерсон, з якими часто подорожуємо в Індію, пів року тому кинули клич у Польщі, щоб зібрати допомогу українцям, які опинилися у складних життєвих обставинах, — каже Борис Григорович. — Болєслав Височанський власним коштом привіз речі з Варшави в Тернопіль. Ці люди переживають і вболівають за Україну. Вони набагато свідоміші, аніж деякі наші українці. Наша організація «Світлодар» і я особисто щиро вдячний їм за підтримку».

Згідно з чинним законодавством України, будь-хто не може приймати гуманітарну допомогу з-за кордону, потрібні розмитнення та відповідна документація. «Нам багато допомогла голова Тернопільської районної організації Товариство Червоного Хреста України Ольга Нижник, яка взяла на себе процедуру розмитнення та облік допомоги, — зазначив Борис Семеняк. — Керівник сектору молоді і спорту Тернопільської райдержадміністрації Світлана Яхван спрямує ці речі тим, хто найбільше потребує допомоги у Тернопільському районі».

 

Коментарі вимкнені.