Звернення Степана Барни з нагоди Дня Гідності і Свободи

barna21 листопада ми відзначаємо День Гідності і Свободи. Події Революції Гідності показали: вільні творять майбутнє. Ми продемонстрували світові свою силу і волю, ми зрозуміли, що лише від нас залежить те, якою буде Україна.
Три роки тому в цей день ми вийшли на Майдан, щоб захистити свій вибір, отримати можливість побудувати цивілізовану, європейську, демократичну, вільну Україну. Ми вийшли на Майдан, щоб нас побачили і почули. Ми хотіли змінити країну і не збиралися відступати.
Спочатку були сотні, їх підтримали тисячі, але після спроби розігнати мітинг кийками, після побиття студентів, піднялись сотні тисяч та мільйони людей. Волі мільйонів ніщо не могло протистояти – ні зброя, ні сила, ні підступність. Майдан переміг – перемогла Революція Гідності! За це ми змушені були заплатити страшну ціну – ціну життя найкращих синів Тернопілля – Олександра Капіноса, Устима Голоднюка, Назара Войтовича, Василя Мойсея, Ігоря Костенка, Тараса Слободяна.
Ми згадуємо й тих, хто нині захищає нашу свободу та незалежність. Дякуємо їм за мужність, патріотизм, витримку і терпіння. Молимося за своїх побратимів та земляків, які тримають оборону на сході України. Тиснемо мужні руки волонтерам та добровольцям, які об’єдналися задля підтримки наших вояків.
Вічна пам’ять Героям, які віддали свої життя за нашу з вами свободу! Слава Україні!

Степан Барна

Коментарі вимкнені.