Звільнення від комунальних послуг для сімей бійців АТО – “мильна булька” від міської ради?

Нещодавно на сесії міської ради тернопільські депутати підтримали файну ініціативу мера Сергія Надала – учасників антитерористичної операції та членів їх сімей до кінця року звільнили від сплати за комунальні послуги. Відповідне рішення прийняли 20 серпня.
Але не все так добре, як йшлося у розрекламованій акції. В цьому переконалась Наталя Гресько-Старовська.
Незнаю, хто придумав “гарну” піар-кампанію стосовно пільг при оплаті комунальних послуг для сімей бійців АТО. Однак, скажу вам чесно, що “ПОНТІВ” більше ніж реальної помочі. Прочитала в неті інформацію, що міська рада прийняла рішення, пішла до Сулими (в. о. начальника управління соціальної політики) на інтерв’ю, який розказав, що і до чого. Однак, коли прийшла оформляти документи все вийшло не так гарно, як співано-казано в тому всьому. Виявляється, пільга поширюється лише на оплату води та квартплати, але…. якщо вас обслуговує приватний ЖЕК, то платити все одно прийдеться.
Що стосується документів, то ледве вмовила, щоб в мене їх прийняли, но зразу попередили що мої старання потерплять “фіаско”. Річ в тім, що пільгу я оформляла на батька бійця АТО, він є власником квартири в Тернополі, но тут не прописаний. Питання до тих, хто складав цей проект рішення, розписував положення…. ви в цей час думали про себе чи про бійців, їх сім”ї????? в положенні чітко вказано, що якщо військовий, або його родичі які оформляють пільгу є власниками двох квартир, то пільга поширєються лише на одну (за бажанням власника на яку саме). Тут напрошується питання, як можна бути прописаним одразу в двох квартирах, якщо мені було відмовлено саме через відсутність прописки в даній квартирі?????? “Ребьята” може вже пора залучити до роботи спеціалістів різних напрямків, узгодити якісь питання, дійти якогось спільногоо знаменника???? В мене склалося таке враження, що проект рішення складався поспіхом на колінці якоюсь панянкою, яка має дві квартири і в той момент думала якби то ще й вона могла отримати таку пільгу????? Відповідь проста, відправте свого сина, чоловіка, батька, брата в АТО, походіть по інстанціях за різними видами довідок…..і повірте, буде вам не до пільг…

-1 thoughts on “Звільнення від комунальних послуг для сімей бійців АТО – “мильна булька” від міської ради?

  • 15:07 | 29.09.2014 о 15:07
    Permalink

    Инициатива мэра незаконна.Обеспечьте заботой стариков ветеранов Великой Отечественной.

Коментарі вимкнені.