Надія Хоптян зібралась до Верховної ради

Надія ХоптянПерша дама Тернопільщини, дружина голови ОДА Надія Хоптян має найбільші шанси стати кандидатом від Партії Регіонів по Теребовлянському виборчому округу.

Як стало відомо “За Збручем”, амбіції дружини намісника Януковича відродилися після тривалих переговорів Валентина Хоптяна з відомим бучацьким латифундистом Петром Гадзом, який в 2004 році був довіреною особою кандидата в Президенти Віктора Януковича.

Як ми розповідали, цього разу Гадз ретельно поставився до підготовки до виборів, “розставивши” своїх людей претендентами від рейтиногових опозиційних партій.

Зрозумівши, що Гадз є серйозним гравцем,  владне сімейство почало шукати способи, щоб його вмовити не йти на вибори. І поки що це вдалося. Місцевий олігарх тимчасово усунувся від підготовки до виборів.

Та чи допоможе це представниці Партії Регіонів – невідомо. Теребовлянський виборчий округ, до якого входять ще  Гусятинський, Бучацький та Монастириський райони завжди був вотчиною демократичних сил. Наприклад, за підсумками місцевих виборів 3 з 4 голів  райрад стали  представники опозиційної “Батьківщини”. Не все просто у дружини Хоптяна й у “підкаблучному” Гусятинському районі, де її свого часу з 10-ої спроби  ”поставили” головою райради.

Та й не ті зараз часи. З часу, коли один римський імператор зробив свого коня консулом, минуло майже два тисячоліття.

Коментарі вимкнені.