«Батьківщина» «розвела» тернопільського мера Сергія Надала?

Під саме завершення зими Тернопільська міська партійна організація ВО “Батьківщина” провела свою конеференцію. Захід відбувся у кращих партійних традиціях – згідно з вимогами Статуту і активним обговоренням звіту діючого голови Андрія Артимовича. Враховуючи, що більшість присутніх висловила переконання про недостатню роботу керівника міських бютівців під час виборчих кампаній і в напрямку партійного будівництва, його діяльність на цій посаді визнали задовільною і дали йому ще один шанс більш плідно попрацювати у цьому напрямку.

Така вже традиція з’являється у нашій країні останнім часом – визнавати роботу того чи іншого посадовця нікудишньою, але залишати його попри те при портфелі. Тут, як кажуть, краще погана стабільність, ніж якісь зміни.

Водночас з центрального офісу “Батьківщини” прийшла цидулка, яка зобов’язала Артимовича відмовитися від посади голови земельної комісії у міській раді, щоб у разі чого не мати жодного стосунку до корупційних діянь чиновників мерії. Пан Андрій не дуже опирався рішенню вищого партійного керівництва, враховуючи, що за 10 днів до того Верховна Рада внесла зміни в Земельний кодекс, якими практично поставила хрест на можливості зловживань у земельній сфері. Тобто, поки варіанти для всіляких порушень були, Артимович земельну комісію очолював, як тільки вони зникли, він з високо піднятою головою і чистими руками з неї пішов. Красиво зіграно. Аплодисменти.

Тим більше, що штаб не вимагав відмовитися заодно ще й від посади головного лікаря Тернопільської міської дитячої лікарні, яку добродій Артимович отримав за підтримку своїми однопартійцями тернопільського війта в окремих питаннях у все тій же земельній сфері. Враховуючи рівень корупції у нашій медицині, керівники “бюту” мали б проявити послідовність і врятувати свого однопартійця від спокуси брати у ній участь. Але тут моральні якості пана Андрія ні в кого не викликали сумнівів.

Ось так тишком-нишком, без зайвого галасу і помпезності тернопільська “Батьківщина” “розвела” Сергія Віталійовича. Тому, звичайно, до “розводів” не звикати. Але ж переважно цим займався він сам. А щоб ось так його – це не просто велика рідкість, це у чомусь навіть ганьба. Тому хочеться йому побажати при організації наступних підкилимних ігор завжди пам’ятати слова з відомої пісні: “Можна все на світі вибирати, сину, вибрати не можна тільки “Батьківщину”. А залишилося дочекатися такого ж зібрання “біло-сердечних” і на обласному рівні і довідатися чи будуть вимагати від Василя Деревляного відмовитися від посади заступника голови обласної ради.
Андрій БЕРЕЗОВЧУК

Коментарі вимкнені.