Дмитро Добродомов розповів про символічну перемогу суспільства

Відставка Василя Паскала з посади першого заступника глави Нацполіліції свідчить про готовність очільниці відомства Хатіки Деканоідзе дослухатися до громадськості при здійсненні реформ.

Про це заявив народний депутат України, секретар Антикорупційного комітету ВРУ, лідер партії «Громадський рух «Народний контроль» Дмитро Добродомов.

«Це рішення зрілого керівника, яка адекватно оцінила ситуацію та зважила на щире обурення людей», – написав на своїй сторінці у Фейсбук нардеп.

Водночас, на переконання депутата, позиція Міністра внутрішніх справ Авакова у цій ситуації є незрозумілою.

«Минулого тижня міністр укотре проігнорував запрошення Актикорупційного комітету, щоб публічно пояснити і депутатам, і громадськості мотиви призначеня Паскала. Потім, попри суспільне збурення, назвав Василя Паскала «найчеснішим міліціонером із тих, кого він знає». Понад те, навіть після прийняття рапорту Паскала виправдовує його дії», – констатував Добродомов.

Нагадаємо, у п’ятницю, 27 листопада, Добродомов долучився до пікету активістів під стінами МВС проти призначення Паскала. Також народний депутат зустрівся із Деканоідзе та навів аргументи, чому скандальний чиновник не має права займати посаду.

У відповідь глава Нацполіції попросила депутатів, громадських активістів передавати всі наявні факти і докази причетності Паскала до протиправних дій.

Нагадаємо, 29 листопада, керівник Нацполіції Хатія Деканоідзе у програмі «ТСН. Тиждень» на телеканалі «1+1» заявила про те, що Паскал готовий піти з посади.

Сьогодні, 30 листопада, Міністр внутрішніх справ  Арсен Аваков, який ще кілька днів тому назвав одіозного чиновника «найчеснішим міліціонером, якого знав», підписав рапорт Паскала про відставку.

Коментарі вимкнені.