Голова Тернопільської ОДА Валентин Хоптян розіграв черговий спектакль

Народний дупутат Василь Деревляний звинуватив голвоу Тернопілської ОДА у поданні неправдивих заяв з приводу перенесення дати проведення засідання транспортного Комітету.

“У коментарях місцевих ЗМІ йдеться про те, що губернатор області чомусь вирішив, що дату засідання перенесли через те, що голові та членам Комітету потрібен час, щоб підготуватися до обговорення проблем Тернопілля. Але чи приїхали б члени Комітету до Тернополя, не бажаючи обговорювати та вирішувати анонсовані питання? Однозначно, ні! Проблема в іншому.

Почувши доцільну критику від голови комітету під час виїзного засідання, замість того, щоб виправити власні недоопрацювання, голова Тернопільської ОДА розіграв черговий спектакль, де роль винуватців перекинув на парламентський Комітет та його представників.

Насправді ж, через неналежну підготовку представників ОДА до виїзного засідання 18 жовтня, голова Комітету звернувся з проханням до губернатора Тернопільщини, щоб до середи, 23 жовтня обласні очільники краще підготувалися по темі: попередньо надіслали свої пропозиції щодо проблем, які мають розглядатися в рамках компетенції Комітету. Не дивлячись на це, станом на 15 годину, 23 жовтня пропозиції ані в усній, ані в письмовій формі з Тернопільської ОДА так і не надійшли.

Варто зазначити, що сьогодні свої пропозиції до секретаріату привіз міського голова Тернополя. Також, вчора у секретаріаті Комітету побував і керівник транспортного департаменту Тернопільської ОДА, але він лише цікавився формою подання пропозицій, самих пропозицій Комітет досі не отримав.

Як ініціатор розгляду проблем Тернопільщини в Комітеті з питань транспорту та зв’язку, я вкотре звертаюся до представників виконавчої влади краю з проханням не грати в закулісні ігри, а взятися до виконання своїх прямих обов’язків – працювати для області та громадян.

Вкотре прошу місцеві ЗМІ не спекулювати, не політизувати питання, які не мають політичного забарвлення, але вирішення яких вельми залежить від нашої спільної роботи на користь майбутнього Тернопільщини.

Наголошую, Комітет готовий до розгляду і опрацювання пропозицій місцевої виконавчої влади, готовий до прийняття рішень на користь Тернопільської області та її жителів.”

-1 thoughts on “Голова Тернопільської ОДА Валентин Хоптян розіграв черговий спектакль

  • 09:53 | 25.10.2013 о 09:53
    Permalink

    шо ти деревляний чешеш? як ти такий захисник Тернопілля, то ось візьми подай пропозиції ідеї і тебе заповажають в області. А так, як був брехун так і ним залишився. Бігав до хоптяна просив про проведення засідання, бо тобі зарахуються бали як нардепу, що ти такий ініціативний. Тобі лише для галочки потрібно було привезти то збіговисько. І толку? той твій шеф з літка виліз і вже був не радий, що приїхав. йому хоч було танцюй – нічого не помогло б. так що сиди там і не позорся. ти навіть не поцікавився, чи область готова прийняти то засідання.

  • 11:17 | 25.10.2013 о 11:17
    Permalink

    Олічко, тернополяни тебе розуміють, бо як працівник ОДА, тобі більше й нічого написати… Але в тому і проблема, бо замість писати коментарі, краще сядьте і пошивеліть мозгами над тими пропозиціями, якщо є ще чим шивелити… Бо судячи з виступів представників ОДА під час виїзного засідання, вся та сіра рідина давно атрофувалася… А пропозиції Деревляного давно бачили в Комітеті, на їх основі і зарухалися, але біда в тім, що він не є представником влади області, його пропозиції мають харектер рекомендаційних…

Коментарі вимкнені.