Хоптян зі “Свободою” працюють над ліквідацією Тернопільської області?

23 серпня виповнюється 9 місяців з часу, коли було проведене останнє сесійне засідання Тернопільської обласної ради.

За цей час перший заступник голови облради Сергій Тарашевський не зумів, або може не захотів знайти спільну мову з депутатами, щоб зібрати кворум у сесійній залі. “Свобода” надалі відмовляється відвідувати засідання через блокування тервиборчкомом набуття депутатських повноважень 19 депутатами. Члени ТВК від Партії Регіонів та їх сателіти з партії Литвина у свою чергу організовано не приходять на засідання ТВК.

Через політичну кризу залишається неприйнятий бюджет області, не фінансуються десятки програм, “зависли” майже 20 мільйонів гривень на ремонт доріг.

Але цим політична еліта області особливо не переймається. “Рука”, яка під час парламентської кампанії обіцяла “не здригнутися”, не поспішає складати мандати. Бояться нових виборів також в намісництві Януковича.

Це змушує замислитися, а чи не є ця ситуація добре зрежисованою виставою наших сусідів, яка має на меті ліквідацію Тернопільської області? До слова, голова Тернопільської ОДА Валентин Хоптян походить з сусідньої Хмельницької області, а керівництво партії “Свобода” веде свої коріння з сусідньої Львівщини.

За Збручем

Коментарі вимкнені.