Громадськість Тернопільщини підтримує Олексія Кайду

В умовах трагічних подій, які випали на долю українського народу, сьогодні як ніколи маємо бути єдиними. Напевно, Господь послав нам випробування, щоб ми нарешті очистились від злоби, заздрості, ненависті та фальші. Так, це занадто велика плата, але саме вона дасть можливість нашим дітям та онукам не проливати ніколи крові і сліз. Після двадцяти трьох років політичних чвар і розбрату Україні дано шанс на переродження. Щоб його втратити – достатньо одного хибного рішення.

Через кілька днів нам потрібно зробити вибір – чи не найважливіший для майбутнього України! Роки брехні, зради і корупції вселили зневіру в душі українців. Зараз нам знову підсовують нібито нові обличчя. Знову звучать красиві гасла і солодкі обіцянки, але хто і що за ними криється? Хто їх фінансує? І чим вони заплатять за це? Досить!

Ми, представники громадськості Тернопільщини, зробили свій вибір як і два роки тому. І ми не помилились. Олексій Кайда – людина, яка не зрадила нас, не продалась режиму. Неодноразово ризикуючи життям, він стояв пліч-о-пліч з нами під час Майдану і Революції гідності. І зараз відстоює та захищає соборність Української держави.

Державницька позиція, досвід – це те, що зараз потрібно Україні. Немає часу на розкачку. Країні потрібні перевірені бійці, як на фронті, так і в парламенті. Ми не можемо собі дозволити експерименти з кандидатами-маріонетками.

Брати і сестри українці, зараз наш вибір найвідповідальніший!

Будьмо сильними, будьмо разом у боротьбі за Україну. Саме так ми переможемо! Слава Україні!

 

Дарія Чубата,

голова правління міського об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта»

 

Гриць Драпак,

народний артист України

 

Євген Безкорований,

голова Тернопільської обласної організації Національної спілки письменників України

 

Борис Репка,

в.о. директора Тернопільського академічного обласного драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка

 

Семен Боцій,

Всеукраїнська управа Українська світова спілка вчителів України

 

Олеся Копач,

голова громадської організації «Асоціація лікарів-католиків Тернопілля»

 

Людмила Дуда,

голова Спілки солдатських матерів

 

Василь Турецький,

голова обласної організації ВГО «Українська народна рада»

 

Петро Атаманчук,

голова обласної організації Міжнародної організації Об’єднання українських націоналістів

 

Ігор Олещук,

обласна організація Всеукраїнського товариства політв’язнів і репресованих

 

Євген Філь,

голова Тернопільського обласного благодійного фонду «Цвіт вишиванки»

 

Микола Пендзей,

Тернопільське відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів

 

Володимир Гандзюк,

молодіжне товариство «Подільська Січ»

 

Cвятослав Кравчук,

завідувач історико-меморіального музею політичних в’язнів

 

Орест Савка,

старший науковий співробітник історико-меморіального музею політичних в’язнів

 

-1 thoughts on “Громадськість Тернопільщини підтримує Олексія Кайду

 • 13:13 | 8.10.2014 о 13:13
  Permalink

  Крім того, що Кайда тут оженився більше нічого для області не зробив. Або хай доведе публічно що саме ним особисто зроблено для області.

 • 13:47 | 8.10.2014 о 13:47
  Permalink

  А я його не підтримую.Я вважаю, що він нічого не зробив. Краще голосувати за кандидата від Яценюка.Малий і без мандата зробив для України більше, ніж Кайда

 • 19:41 | 8.10.2014 о 19:41
  Permalink

  DA POVNNISTYU PIDTRUMYYU…GRUZYU A VAM BU LYUDEY SMISHUTU A NE GNOBUTU TAKUMU KANDUDATAMU CHU V VAS VZHE GONORARU POMENSHALUS TAK VIN VAM NE POMOZHE…SHYTKA VOT I VSE…PRAVDA ZHALKO SHO VONA OPUNULAS V TERNOPOLI…I ZNASHUMU Z VAMU SPIVMESHKANZYAMU…MUZH Z VAMU TYT VUROSLU A VIN???CHO V SEBE V LVOVI NEBALATYYETSYA ???TA BO TAM NIKOMY NENYZHEN !!! A TYT GEROY !!!BABZYAM PO YSHKAM ZYIZDUV I POYIXAV TYELYEVIDYENIYE PIDKORYATU VOT TAKATO PRAVDA MALYATA…A SHE PERED TUM PARY ZAKONIV Z SVOBODOYU PIDTRUMAV NY TAK SHOB GASTROLYUVATU BYLO ZA SHO…A DITKU XAY VUXLOPNUMU GAZAMU DUXAYUT ZAMIST POGYLYATU DES V ZELENIY ZONI YAKA SKORO STANE ANTUZELENOYU IZ ZA YIXNIX GRANDIOZNUX PROEKTIV…A SHO YOMY TO SHO YOGO DITU???CHU VONU V NYOGO TYT ZHUVYT!!! KAROCHE NI STUDA NI SOVISTI!!!…DAZHE V ARMIYU Z PARTNEROM GOLOVKOM V VOYENIY FORMI ZAPUSAVSYA!!!PRAVDA POGRAV DES VOLEYBOL BILYA I NAZAD V KRISELKO DEPYTATSKE PODAVSYA!!! POZOR !!!

 • 23:14 | 9.10.2014 о 23:14
  Permalink

  Я не погоджуюся з усіма попередніми думками, оскільки Кайда для області старається робити все, що йому під силу!! Він домігся разом з міською радою того,що повернули Тернополю нові міські автобуси, також Тернопільщина отримала нові автомобілі швидкої допомоги і неодноразово надавав допомогу батальйонам АТО!!!

Коментарі вимкнені.