Кандидати в депутати ТМР 2015 по виборчому окрузі №8. Список та голосування

ОКРУГ №8 (кількість виборців 4663)

Дільниця 611 105 (кількість виборців 2244)
Місце знаходження: Школа-колегіум Йосифа Сліпого (Школа №12), малий спортивний зал, 1-й поверх

Вулиці:
Винниченка: 1–3, 5, 7–9, 11–13
Дружби: 2, 4, 6–17
Миру: 1, 1В–2, 3, 4

Дільниця 611 106 (кількість виборців 2419)
Місце знаходження: Інженерно-педагогічний факультет ТНПУ, фойє, 1-й поверх

Вулиці:
Карпенка: 4–4А, 6, 8–8А, 10, 12–12В, 14, 16, 26–34, 38
Об’їздна
Будного: 12–22Б

Висуванці:

1. Політична партія “Сила Людей” (перший – Палюх Андрій) – Юденков Олександр Олексійович
10.08.1986 Громадянин України, освіта середня, член Політичної партії “Сила людей”, ТНЕУ, Студент, місце проживання: м. Тернопіль

2. Політична партія “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” (перший – Шумада Віктор) – Войтович Юрій Степанович
24.05.1954 Громадянин України, освіта вища, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Пенсіонер, місце проживання: м. Тернопіль

3. Політична партія “Патріот” (перший – Турчин Марія) – 

4. Політична партія “Республіка” (перший – Заверуха Ольга) – 

5. Політична партія “Українська Галицька Партія” (перший – Вітвіцький Олег) – Топорницька Олена Михайлівна
26.07.1993 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тернопільський національний технічний університет ім. І.Пулюя, Студентка, місце проживання: м. Тернопіль

6. Політична партія “Радикальна партія Олега Ляшка” (перший – Півторак Святослав) – Яциковська Оксана Богданівна
17.05.1962 Громадянка України, освіта вища, член Радикальної партії Олега Ляшка, Газета “Місто” ПП “Радіо Бонус”, Шеф – редактор Директор, місце проживання: с. Біла, Тернопільський р-н., Тернопільська обл.

7. Політична партія “Громадський рух “Народний контроль” (перший – Бліхар Володимир) – Шатарський Ярема Дмитрович
28.12.1963 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: м. Тернопіль

8. Політична партія “Солідарність правих сил” (перший – Лило Василь) – Остапчук Вікторія Олександрівна
27.09.1982 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тернопільська міська рада, Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, місце проживання: Кременецький район, село В.Бережці,

9. Політична партія “Добрий Самарянин” (перший – Гобра Віталій) – Камінський Богдан Миколайович
24.09.1984 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ “Агрозахист Донбас”, Директор, місце проживання: м. Тернопіль

10. Політична партія “Нові обличчя” (перший – Чайківський Ігор) – Валерянов Роман Петрович
29.10.1986 Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії “Нові обличчя”, ПП”Тайсон Клінінг компанія”, менеджер, місце проживання: м. Тернопіль

11. Політична партія “Воля” (перший – Волянська Ружена) – 

12. Політична партія “Об’єднання “Самопоміч” (перший – Грицишин Андрій) – Добровольська Світлана Михайлівна
06.05.1970 Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, Приватний підприємець, місце проживання: м. Тернопіль.

13. Політична партія “Українське об’єднання патріотів – УКРОП” (перший – Ласій Василь) – Барабаш Вікторія Віталіївна
16.05.1991 Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП”, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Тернопіль

14. Політична партія “Народний Рух України” (перший – Мединський Ігор) – Черкас Тарас Васильович
21.07.1988 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Демобілізований, місце проживання: м.Тернопіль

15. Політична партія “Всеукраїнське об’єднання “Свобода” (перший – Стаюра Володимир) – Турецька Наталя Іванівна
28.05.1978 Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, КУРОТ ” Тернопільський обласний центр соціальної реабілітації дітей – інвалідів”, Директор, місце проживання: м. Тернопіль

16. Політична партія “Громадянська позиція” (перший – Ландяк Петро) – Кравець Степан Ярославович
07.05.1959 Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії “Громадянська позиція”, Приватний підприємець, місце проживання: м. Тернопіль

17. Політична партія “Соціально-Християнська партія” (перший – Муц Орест) – Литвин Богдан Михайлович
15.06.1965 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Збаразька виправна колонія № 63, лікар, місце проживання: м. Тернопіль

18. Політична партія “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (перший – Артимович Андрій) – Коваль Сергій Юрійович
04.07.1978 Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Приватне підприємство “Термінал”, Директор, місце проживання: м. Тернопіль

Голосування

Кращий кандидат в депутати ТМР по виборчому окрузі №8

View Results

Loading ... Loading ...

Коментарі вимкнені.