Ми всі відповідальні за ситуацію, яка склалась в країні

Останні події в країні та нашому місті зі свободою слова, демократією, та торжеством закону викликають тривогу. Це стосується виборів, місцевої політики, роботи ЗМІ!

Іде жорстка боротьба ідей, які народжуються, цінностей, які є вічними та інтересами, які швидко минають. За моєю оцінкою, інтереси поки що беруть гору. Це спостерігається в роботі правоохоронних органів і влади. Серйозні проблеми існують в ЗМІ, адже чимало з них в нашому місті не виконують свою основну функцію – дати людям правдиву і деталізовану інформацію. Натомість вони стали справжніми КІЛЕРАМИ. Не менші проблеми і в партіях, де в окремих керівників проявляються ознаки політичної чи особистої проституції. Та і громадські організації переживають не найкращі часи. Дуже прикро! Прикро, що ситуація в Україні ускладнюється. І ускладнюється не через Путіна. Його вплив не такий вже й великий. Проблеми – внутрішні! Україна потребує лідерів! Справжніх лідерів, – як загальнодержавних, так і місцевих. Чесних, жертовних, патріотичних. Які готові не на словах, а на ділі рятували Україну від розвалу.

Ми всі є відповідальними за ситуацію, яка склалась в країні! Всі! І передусім ті, хто наділений владою! Будь-якою владою. Державною, громадсько-політичною, бізнесово- корпоративною, церковною. Ми всі відповідальні! І нам потрібно глибоко задуматись над цим.

Петро Ландяк, депутат міськради, голова обласної організації політичної партії «Громадянська позиція».

 

Коментарі вимкнені.