На Тернопільщині розпочалась інформаційна війна кандидатів

Першою ластівкою інформаційного протистояння стала поява статі на одному з сайтів міста (автори цієї статті називають їх «журналістським розслідуванням»), де одного з потенційних кандидатів по округу, Михайла Апостола, звинувачують у підбурюванні людей до протестних акцій та «дестабілізації ситуації в області».

Йдеться про пікети жителями Гусятинщини офісів одного з агрохолдингів області з вимогою відремонтувати дороги, які знаходяться у важкому стані. За заявами пікетуючи у пошкодженні дорожнього покриття  винна важка сільськогосподарська техніка, що розбиває дороги підчас польових робіт. Також у цих матеріалах звинувачують кандидата у причетності до корупційних схем, за рахунок яких збагачуються його підприємства.

Жодне зі звинувачень не має документального підтвердження, з чого робимо висновок, що стаття має характер «чорного піару». Спостерігачі громадянської мережі ОПОРА звернулись за коментарем до М. Апостола з приводу цих публікацій. Він вважає їх замовними, а з приводу інформації про свій бізнес написав заяву у соціальній мережі:“Почалися вибори до Верховної Ради. Звичайно, полився бруд. Починаю відчувати безмежну фантазію майбутніх опонентів і я. І через це я наголошую: всі заводи, фабрики, підприємства, кар’єри, землі, новобудови, замки, кошти в банках та ін., які будуть приписувати мені , моїй сім’ї, близькій і далекій родині – дарую сім’ям , родинам тих, хто воював і загинув в зоні АТО. Сподіваюся , що таку заяву зроблять майбутні опоненти”.

На жаль, ми не змогли зв’язатись з представниками протестуючих і почути їх думку з приводу конфлікту.

Уповноваженні від агрохолдингу в своїх публічних заявах наголошують, що підприємство навпаки допомагає ремонтувати дороги області.

Коментарі вимкнені.