Нехай Вадим Тітушка не ховається за спину жінки, а звернеться до мене особисто, – Степан Барна

Степан Барна, депутат обласної ради

Нещодавно депутат тернопільської обласної ради Степан Барна зробив виклик  Вадіку “Румуну” через його побиття журналістки.

«Найнятий регіоналами відморозок Вадік “Румун”, вважає що “не сильне” биття жінок є нормою. Прикро, що поки ніхто з українських чоловіків не довів йому зворотнє. Особисто я не збираюсь терпіти цього нахабства. Тому кидаю виклик цій потворі.
Вадік, якщо в тобі ще лишилось щось від чоловіка, то зустрінься зі мною на рингу! Я навчу тебе поважати українських жінок. Чекаю твоєї відповіді!»

І вже за пару днів до депутата звертались п’ятеро ніби Тітушек, які назначали йому зустріч та обіцяли побити. На одну із них Степан Барна і ходив у Тернополі, але нікого не було

А 29   вже представниця бійця Ксюша Шкода дала відповідь депутату, в якій запрошує тернопільського депутата на бій до Києва.

“Не уважаемый чел по имени Степан Барна! Дошла до нашего Вадима Титушко инфа, что вы предлагаете ему бой. Поскольку Вадима нет в ФБ, то по его просьбе отписываю я. Значит так, не уважаемый тернопольский депутат от ОПГ “Сволота”! Вадим Титушко принимает вызов. И передаёт вам, во-первых, пожелание: если не знаете ситуацию, не комментируйте. Во-вторых – он ждёт вас в Белой Церкви либо в Киеве (по причине того, что из-за “пятианальных” неуперов он на подписке). Так что, тяните хребетину на Киевщину. Обещал очень вас не бить. Согласен на спаринг в любом стиле. Естественно, без сопровождения “сволоты” и неуперов с телекамерами. Бой тет-а-тет. От себя добавлю: захватите памперсы) Итого, вызов принят! Коль вы, не уважаемый Стэпан Барна, не балабол, милости просим! За свои слова нужно отвечать, или вас этому в Тернополе не учили? Связь с Вадимом Титушко – через меня”

Як розповідає Степан Барна «Погляду», він від своїх слів не відмовляється, але нехай Вадим Тітушко зв’яжеться з ним особисто, а не через жінку.

«Він має мій номер телефону:  дзвони і домовимось про бійку. І не ховайся за спину жінки, вирішуй свої проблеми сам», – каже Степан.

Також Барна пообіцяв, що як тільки він буде перебувати у Києві, то із задоволенням зустрінеться з бійцем жінок.

І ще, за словами депутата, «сотоварищам» Тітушка вигідно його пов’язати із партією «Свободи».  Але на велике розчарування Тітшукам і Ко, Степан Барна ніколи не був членом цієї партії та навіть навпаки критикує їх промахи у Тернополі.

Юзя Мельник, Новини Тернополя “Погляд”

 

-1 thoughts on “Нехай Вадим Тітушка не ховається за спину жінки, а звернеться до мене особисто, – Степан Барна

  • 20:48 | 1.07.2013 о 20:48
    Permalink

    сагласен с предыдущим выразившимся – ксюха – это какое то шалавство с хрущевки))), закосившее под пацанку. ксюха, любой телыча знает – где пацаны общаються – бабам делать нечего. какой нахрен “связь через меня” ?

Коментарі вимкнені.