ОВК № 164: у залі присутня міліція, а кандидат Головко звинуватив члена комісії, що той був п’яний

Засідання членів ОВК по 164 виборчому окрузі було не спокійним. Перші скандали розпочалися уже з порогу, коли журналісти та кандидати побачили всередині приміщення міліцію. Для того, щоб уникнути конфлікту, члени ОВК одразу ж проголосували за те, щоб залишити правоохоронців у будівлі. Проте робили це вони без присяги, через що після прочитання клятви знову ж повторили голосування за перебування правоохоронців в ОВК.

Найбільший конфлікт між присутніми та членами ОВК викликав метод жеребкування – чи це буде кульками, як просили усі кандидати, чи звичайними паперовими листками, як просив представник ПР Петро Гоч. Комісія проголосувала за паперові листки.

Це викликало хвилю обурення, через що прохід до членів ОВК міліціонери повинні були загородити собою. Згодом, коли уже присутні передивлялися номерки на паперових листках для жеребкування, то виявили, що були відсутні 2 номери – 21 та 30. Тому члени ОВК мусили зробити нові листівки.

Не обійшлося  й без інших інцидентів, адже присутні у залі не могли до кінця зрозуміти метод розприділення людей після жеребкування. Члени ОВК знизували плечима і казали, що тепер тут діє нова постанова. А хто не згідний – радили звертатися до суду.

Зауважимо, що усе навколо не дуже хвилювало самих членів ОВК. Як видно на одній з фото – один з членів ОВК під час розприділення на дільниці людей, просто читав книжку.

Мар’яна Зварич, новини Тернополя “Погляд”


Коментарі вимкнені.