Степан Барна здивував Росію в Страсбурзі

Депутат тернопільської обласної ради Степан Барна у ці дні перебуває у Страсбурзі (Франція)  у складі української делегації як заступник члена Комітету з питань управління Конгресу Ради Європи.

Він бере участь в пленарному та робочих засіданнях Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи. В порядку денному питання щодо російської агресії в Криму.

Вчора, 25 березня, розглядали проект рішення про виключення Російської Федерації з Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, який подали Степан Барна разом з членом делегації  Олексієм Гончаренком та грузинською делегацією на чолі із мером Тбілісі Гігі Угулавою.

Як повідомляє тернополянин, Європа підтримала Україну!

“Виконаний гімн та розгорнутий прапор Військово-морських сил України цьому свідчення. А здивування делегації РФ цього вартувало:) Слава Україні!”, – розповідає він.

Але, на жаль,  Російську Федерацію не виключили з Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи.

“Не вистачило голосів, але ми засудили дії Росії”, – розповідає пан Степан.

-1 thoughts on “Степан Барна здивував Росію в Страсбурзі

 • 09:56 | 26.03.2014 о 09:56
  Permalink

  Попрошу бажане не видавати за дійсне. Європа не підтримала Україну!
  Російську Федерацію не виключили з Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи.
  Поганенький піар п.Степана.

 • 14:41 | 26.03.2014 о 14:41
  Permalink

  а що пану степану залишаеться? зам1сть того, щоб дбати про економ1ку держави, вони роз”1жджають по закордонам.правильно сказав Лукашенко, що не треба поза кордонами мотатися, а в себе працювати, та думати як вивести кра1ну з кризи 1 почати працювати. а то бандит1в доста буде плодитися хоч пару стол1тть, якщо 1х твердоб рукою не зупинити. мабуть, в кожному дом1, де е хаза1н,. не допускають до розрухи 1 не б1гають по сус1дах жебракувати – а сам 1 починають щось робити. бо коли вони будуть тоб1 давати подачки, то ти 1 повинен танцювати п1д 1х музику. а це вже не свобода. 1 не слава укра1н1. а ваш1 геро1 1м до одного м1сця.

Коментарі вимкнені.