Тернопільська обласна «Батьківщина» ввосьме обрала своїм головою Василя Деревляного

Василя Деревляного увосьме обрали головою Тернопільської обласної організації партії “Батьківщина”. Таким чином політик уже 14 років обіймає дану посаду. Деревляний подякував колегам за довіру і зазнчив, що і надалі захищатиме інтереси однопартійців у  районах.

Обрання голови відбулось під час обласної конференції партії, що проходить кожних два роки. Загалом у Тернопіль на конференцію приїхало понад 99 делегатів з цілої області.

Як зазначив Василь Деревляний, на відмінну від інших політичних сил партія “Батьківщина” є однією з найстарших на Тернопільщині і в Україні. Цьому посприяли чудові організаційні принципи будівництва партії.

– Будівництво партійної організації йшло знизу від первинних партійних організацій і до верху. За цей час ми створили потужну, бойову і принципову команду, яка приймала участь у всіх акціях протесту в Україні і проти режиму Кучми, проти режиму Януковча, ми були на всіх Майданах. Я єдиний з усіх голів обласних організацій, який під час революції Гідності тримав на Хрещатику великий намет, в якому вміщалось 40 чоловік, – зазначив Василь Деревляний. – На сьогоднішній день наша партійна організація представелна в кожній раді. В нас є 6 голів районних рад, 3 заступники, 4 міських голови, 21 сільський голова. Це є потужна, гарна команда і мені приємно, що ми створили її усі разом.

До слова, під час конференції делегати також підтримали зверення з проханням щодо вирішення питання негайного звільнення народного депутата України, члена ПАРЄ Надії Савченко.

– Усі разом сьогодні ми маємо прикластися до того, щоб Надію Савченко звільнили. До цього підключилися не тільки члени партії “Батьківщина”, а й усі небайдужі до долі української льотчиці. Вважаю, що на сьогоднішній день найбільше, як ми можемо допомогти Надії, це молитись за її швидке звільнення, – розповів Весиль Деревляний.

Коментарі вимкнені.