В Україні дано старт потужному Антикорупційному рухові

Делегація від Тернопільщини

Чим потужнішим буде громадський рух проти корупції, чим більше організацій, спільнот, політичних партій, просто свідомих громадян він об’єднає, тим вищий у нашої країни шанс подолати найбільший бар’єрний риф, що заважає розвитку.

Про це заявив голова фракції «Народного контролю», депутат Тернопільської обласної ради Володимир Болєщук за підсумками Антикорупційного форуму, який відбувся 23 грудня в Києві.

«Сьогодні програма чи не кожної політичної сили, а також десятків громадських організацій та об’єднань містить в собі засади протидії і боротьби з корупцією. Але ми не повинні побоюватися, що «борців проти корупції» стане забагато, як і не повинні покладатися на те, що цю проблему уже вирішує хтось за нас. Гігантські спрути корупційних схем розповзлися по всіх сферах життя суспільства, тож і подолати їх зможемо тільки об’єднавшись в потужний і дієвий антикорупційний рух», – зазначив В.Болєщук.

Він також додав, що масштабне зібрання однодумців, яким став Антикорупційний форум, відзначалося присутністю відомих в Україні політиків та громадських діячів, які напрацьовували ідеї та конкретні дії щодо реальної боротьби за корупцією.

«Переконаний, що Антикорупційний форум – не просто обмін думками і правильними тезами, щоб потішити вуха громадян, а старт реального і дієвого руху, результат якого кожен українець мусить відчути особисто», – висловив надію В.Болєщук.

Коментарі вимкнені.